www.psiadusa.sk

 

 

 

TOPlist

TOPlist

 

A A A

Najdúšik Quido 2010

A zase čas Vianoc...
pár dní po štedrom dni večer u nás cinkla bránička a keď sme išli otvoriť nebol tam nik len malé štenko. Ani som už nikoho nevyzerala či s ním niekto nie je...načo :(. Bolo počuť len dupot nôh v tme.. vedeli kde ho majú hodiť.
Drobca sme zobrali, ubytovali vo vykúrenom hoteli, nachovali royalkami /myslím že také psie prosciutto ešte nemal:)/ uložili do teplých diek a nechali odpočívať a rozmýšľať aký sú ľudia ......... /sem si doplňte vami vybranú charakteristiku spomínaných a im podobných osôb/.
Na druhý deň som mu dala meno Quido /však tu nebude anonymne:)/,odblšila - nemal blchy ale čo ak?, odčervila a začali sme sa oťukávať. Vo svorke uspel výborne a nasledovala prechádzka. Na voľno... ak chceš byť so mnou tak buď ak nie tak bež... nebežal:))). Bola som z neho veľmi prekvapená - v dobrom. Išiel pekne popri nohe, keď som zastala, zastal a pozeral sa mi do očí čo idem robiť. Prišli sme na lúku kde bolo viac psíkov ktoré sa hrali a naháňali ale Quido si sadol na moju nohu a veľmi múdro si skúmal situáciu čo sa okolo neho diala. Preskúmal, v hlavičke si to zhodnotil a ani sa z tej nohy nepohol. Tak sme išli domov. Cestou som samozrejme vďaka môjmu daru reči oboznámila nie malý počet ľudí o osude tohto milého psíka ktorý si hľadá stály domov - Quido mi v tom dojatými očami pomáhal:)). Takto prešlo pár dní a prišiel si preňho mladý pár u ktorých je dodnes. Má sa fajn, dostávam info... Takže zase jeden happy end:))). Balzam na dušu :)))