www.psiadusa.sk

 

 

 

TOPlist

TOPlist

 

A A A

Najdúšik Leo 2011

Nie sú Vianoce sú prázdniny...
a ďalší najdúšik u nás :(.Našli sme ho v lese samého a vyplašeného. Je hubová sezóna a tak mám dilemu či sa niekomu stratil či sa ho niekto takto "inteligentne" zbavil. Dala som inzeráty kde som mohla, poprosila psiu dušu a útulky nech ho dajú na svoju stránku, vyhlásili ho v rozhlase vo všetkých okolitých dedinách a čakáme.
Čo sa týka Lea /neostáva mu nič iné len na toto meno a mňa reagovať:)/ je to pohodový psík. Nevyzerá že by mu nebolo dobre tam kde bol, rád sa hladká, nie je vystrašený, je naučený čistote, správa sa tu ako keby tu vyrástol od šteniatka a tak v duchu dúfam že sa len stratil v eufórii hľadania húb a podarí sa mi skontaktovať s majiteľmi. Ak sa majitelia nenájdu prajem mu výborný domov na jeho ďalší život. Po troch dňoch u nás sme išli na prechádzku. Na prechádzky je naučený. V pohode čakal kým mu zapnem obojok a pripnem vodítko. A išli sme. Vychovane. Po pár metroch som ho pustila na voľno a zase štýlom ak chceš byť so mnou pôjdeš ak nie uteč. Neutiekol. Išiel pekne so mnou a ak aj trochu pobehol počkal si ma:).
Zatiaľ ideálny psík.....
Prešli dva týždne u nás a pani z lučeneckého útulku sa ozvala že mu našla domov pri Viedni v rodine. Bola som na jednej strane rada, na druhej mi prišlo ľúto že ho už nikdy neuvidím. Spolu nám to išlo dobre:). Lea som teda naložila a išli sme do útulku odkiaľ pokračoval ďalej. Bolo treba vybaviť pas, čip a ostatné veci potrebné na cestu. V aute som bola ešte hrdinka ale keď som ho odovzdávala a on odomňa nechcel ísť /ja v podstate od neho tiež nie:)/ neskutočne sa mi začali potiť oči. Tieto ich smutné osudy ešte neviem z úsmevom zvládnuť aj keď skončia happy - ale pracujem na tom :). Tak ti Leo prajem pekný a už ničím nepokazený život...